Понеділок, 22.10.2018, 21:48Вітаю Вас Гість | RSS | 17school-mobile
ССШ I-III ступенів № 17, м. Суми
 
Ласкаво просимо


Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ!


ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Англійська мова вважається однією з

найскладніших серед європейських мов стосовно правильності вимови і читання слів, але наші юні вчителі справилися зі своїм завданням на «Відмінно»!Математика наука, яка первісно виникла як один з напрямків пошуку істини у сфері просторових відношень і обчислень, для практичних потреб людини рахувати, обчислювати, вимірювати, досліджувати форми та рух фізичних тіл. Наші учні намагалися відшукати ту істину.Історія наука, яка займається вивченням минулого людства, покладаючись при цьому на письмові та матеріальні свідчення минулих подій. «Історики» провели чудову  екскурсію для молодших класів в минуле.


Українська мова, поширена у південно-східній Європі, належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Єдина державна мова в Україні та одна з трьох офіційних мов у Придністров'ї. Учні гідно провели уроки, були справжніми патріотами своєї країни: розмовляли тільки українською.Найдовше слово в англійській мові: pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis (45 літер, Силікоз — захворювання людини, викликане тривалим вдиханням пилу, що містить вільний діоксид кремнію). Юні вчителі не намагались його вимовити, але дещо, все-таки, для себе нового вивчили.

Фізика - кількісна наука. Фізичний експеримент опирається на вимірювання, тобто порівняння характеристик досліджуваних явищ із певними еталонами. З цією метою фізика розвинула сукупність фізичних одиниць та вимірювальних приладів. Окремі фізичні одиниці об'єднуються в системи фізичних одиниць. Так, на сучасному етапі розвитку науки стандартом є Міжнародна система СІ.


Етика (лат. ethica, від грец. ήυοςзвичай). Наука, що вивчає мораль.Основне теоретичне завдання інформатики полягає у визначенні загальних закономірностей, відповідно до яких створюється інформація, відбувається її перетворення, передавання та використання у різних сферах діяльності людини.


Також у Дні самоврядування брали участь учні, які заміняли адміністрацію школи. Найголовніше: їм ВДАЛОСЯ утримати школу в порядку! Все було під контролем.
Форма входу
Будь ласка, увійдіть на сайт або зареєструйтеся!
]